PLF0E681MCO6
MFR.Part #
PLF0E681MCO6
JLCPCB Part #
C3275138
Package
Plugin,D8xL9.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 240mA@120Hz 3.5mm 680uF 7mΩ 8mm 9.5mm Polymer ±20% 插件,D8xL9.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS