URY1E222MRD
MFR.Part #
URY1E222MRD
JLCPCB Part #
C1590490
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 25mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS