PLE0J681MDO1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLE0J681MDO1
JLCPCB Part #
C1578729
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 5mm 5mΩ@100kHz 6.3V 6.7A@100kHz 680uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS