A755MS158M0EAAE013
MFR.Part #
A755MS158M0EAAE013
JLCPCB Part #
C3274776
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 13mΩ 1500uF 2.5V 262.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS