APSC6R3ELL222MJB5T
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APSC6R3ELL222MJB5T
JLCPCB Part #
C1578591
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 2200uF 5.56A@100kHz 5mm 6.3V Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS