LNX2V222MSEFBN
MFR.Part #
LNX2V222MSEFBN
JLCPCB Part #
C3814362
Package
Bolt,D51xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 20000hrs@85℃ 2200uF 22mm 350V 51mm 6.7A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS