LQR2W182MSEFBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2W182MSEFBB
JLCPCB Part #
C3814583
Package
Bolt,D51xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1800uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 7.4A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS