LGUW6561MELC
MFR.Part #
LGUW6561MELC
JLCPCB Part #
C1582793
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.0745A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS