UPM1H222MHD
MFR.Part #
UPM1H222MHD
JLCPCB Part #
C1498201
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.51A@120Hz 2200uF 24mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS