UHD1H821MHD6TN
MFR.Part #
UHD1H821MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166305
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2.73A@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS