LKSN2103MESC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKSN2103MESC
JLCPCB Part #
C1610200
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 4.15A@120Hz 40mm 56V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS