PLF0E331MCO8TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF0E331MCO8TD
JLCPCB Part #
C1578480
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 5.6A@100kHz 6.3mm 7mΩ@100kHz 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS