LGN2Z821MELA35
MFR.Part #
LGN2Z821MELA35
JLCPCB Part #
C1602929
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 3A@50kHz 820uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS