UPS2E470MHD
MFR.Part #
UPS2E470MHD
JLCPCB Part #
C1583789
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 230mA@120Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS