LGJ2F101MELB15
MFR.Part #
LGJ2F101MELB15
JLCPCB Part #
C7216198
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 15mm 2000hrs@105℃ 30mm 315V 500mA@120Hz ±20% 插件,D30xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS