MRT100KP30A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP30A
JLCPCB Part #
C20472112
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1.553kA 100kW 30V 33.51V 5mA 64V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS