5.0SMLJ48CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ48CA
JLCPCB Part #
C20481358
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 48V 58.9V 5kW@10/1000us 64.7A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS