SMDJ90CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ90CA
JLCPCB Part #
C1977776
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 20.5A 2uA 3kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS