VEJ221M1JTR-1313
MFR.Part #
VEJ221M1JTR-1313
JLCPCB Part #
C249621
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS