RUZ222M1JBK-1845
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RUZ222M1JBK-1845
JLCPCB Part #
C20415454
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2200uF 45mm 63V ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS