SDRH104R-470MT
MFR.Part #
SDRH104R-470MT
JLCPCB Part #
C5127282
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
128mΩ 2.3A 2.44A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS