F950G336MPAAQ2
MFR.Part #
F950G336MPAAQ2
JLCPCB Part #
C5737964
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 33uF 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS