MDE0650-6R8M
MFR.Part #
MDE0650-6R8M
JLCPCB Part #
C842922
Package
SMD,7x6.6mm
Description
41mΩ 5.8A 6.3A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS