THC2815-3R3M
MFR.Part #
THC2815-3R3M
JLCPCB Part #
C2761975
Package
SMD-3P,19.7x27.9mm
Description
1.6mΩ 3.3uH 30A 54A ±20% SMD-3P,19.7x27.9mm Inductors (SMD) ROHS