SG73G1JTTD5361D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5361D
JLCPCB Part #
C5910465
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS