SLR1TTE2153F
MFR.Part #
SLR1TTE2153F
JLCPCB Part #
C3988804
Description
-55℃~+180℃ 1W 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS