HQ122WF270JT4E
MFR.Part #
HQ122WF270JT4E
JLCPCB Part #
C2778570
Description
-55℃~+155℃ 250V 27Ω 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS