SLR1TTE2150F
MFR.Part #
SLR1TTE2150F
JLCPCB Part #
C4196949
Description
-55℃~+180℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS