RN731JTTD6810F10
MFR.Part #
RN731JTTD6810F10
JLCPCB Part #
C4080903
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS