RN73R1JTTD4641F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4641F50
JLCPCB Part #
C2496848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS