SG73P2ATTD3R01F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3R01F
JLCPCB Part #
C4157415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS