SG73P1ERTTP7153F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7153F
JLCPCB Part #
C7077361
Description
-55℃~+155℃ 200mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS