HV731JRTTD1783F
MFR.Part #
HV731JRTTD1783F
JLCPCB Part #
C5765119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS