RN731ETTP63R4F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP63R4F25
JLCPCB Part #
C4201272
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS