RK73B1ETTP562J
MFR.Part #
RK73B1ETTP562J
JLCPCB Part #
C131603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS