RN73H2BTTD1721D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1721D10
JLCPCB Part #
C2562377
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS