NQ121WJ0820T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0820T4E
JLCPCB Part #
C2781985
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS