SG73P1JTTD3241F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3241F
JLCPCB Part #
C3977472
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS