RK73H2BTTD3600F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3600F
JLCPCB Part #
C880207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS