RK73H2BTTD2323D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2323D
JLCPCB Part #
C2578594
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS