RK73H1ERTTP7872D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP7872D
JLCPCB Part #
C3954366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS