RN73R1ETTP3920B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3920B10
JLCPCB Part #
C2550627
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS