RK73G2ATTD5100F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5100F
JLCPCB Part #
C4179382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS