HV732BRTTD1374F
MFR.Part #
HV732BRTTD1374F
JLCPCB Part #
C5654939
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS