Y1624500R000B9W
MFR.Part #
Y1624500R000B9W
JLCPCB Part #
C4196713
Description
-55℃~+150℃ 200mW 500Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS