RN732ATTD1800D10
MFR.Part #
RN732ATTD1800D10
JLCPCB Part #
C4112240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS