RN73H2BTTD43R2F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD43R2F50
JLCPCB Part #
C4187210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS