KS331M45030*50A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KS331M45030*50A
JLCPCB Part #
C7544869
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS