KN471M45035*50A
MFR.Part #
KN471M45035*50A
JLCPCB Part #
C513379
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS