C320C273G5G5TA7301
MFR.Part #
C320C273G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429788
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 27nF 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS